21:30 RUGBY: IRB Nemzetek Kupája Franciaország - Skócia . (22:00)
22:00 RUGBY: Junior Világbajnokság Új-Zéland - Anglia Döntő (23:00)

Dél-Afrika - Oroszlánok

Elöljáróban: Az oroszlánok 4 évente tesznek egy kirándulást Új-Zélandra, Dél-Afrikába, és Ausztráliába. Az oroszlánok csapata Anglia, Skócia, Írország, és Wales legjobb játékosaiból áll.

lions

VÉGEREDMÉNY - Dél-Afrika - Oroszlánok 26-21

75. perc - CÉL! SA - Lions 26-21

68. perc - CÉL! SA - Lions 26-14

O'Driscoll kihasználta az antilopok védelmi hibáit, Croftnak adta a labdát, aki a második célját szerezte meg. A jutalmat Jones értékesítette.

61. perc - Az oroszlánok túl lassan jönnek ki a csomagból.

45. perc - CÉL! SA - Lions 26-7

Pienaar rúgta a labdát a sarokba, Heinrich Brussow pedig elkapta, és befutott vele.

FÉLIDŐ - Dél-Afrika - Oroszlánok 19-7

33. perc - Büntető! SA - Lions 19-7

31. perc - Büntető! SA - Lions 16-7

Vickerey miatt kap 3 ajándék pontot Dél-Afrika

22. perc - CÉL! SA - Lions 13-7

Jamie Roberts átgázolt az afrikai védelem szívén O'Driscoll-al. A jutalmat Jones értékesítette.

20. perc - Büntető! SA - Lions 13-0

Ennél rosszabbul nem is kezdhettek volna az oroszlánok. Plána, hogy az afrikaiak is ilyen jól játszanak. Az oroszlánok folyamatosan rugdalóznak....

18.perc - Egy kis légi ping-pong után az afrikaiak ellen ítélt büntetőt a játékvezető les miatt.

10. perc - Büntető! SA - Lions 10-0

Baljós jelek a toli előtt. Vickerey kiugrott a toliból, és az összeomlott. Jöhetett a büntető, amit Pienaar berugott.

4. perc - CÉL! SA - Lions 7-0

Dél-Afrika támadott. Hullám, hullám után. A mélyről jövő John Smit  kapta a labdát, és áttörte az ellenfél védelmi vonalát. Még Jamie Roberts sem tudta megállítani.

1. perc - A hazaiak kezdhették a találkozót.